SPORT

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Havířov v posledním zápase sezóny podlehl Litoměřicím
Hokej 5.3.2017

V první třetině se ani jeden tým nedokázal gólově prosadit. Druhá třetina byla opět vyrovnaná, ale nadvakrát se dokázali prosadit hosté. Ve třetí třetině byli aktivnějším týmem domácí, ale opět dvakrát udeřily Litoměřice.

Kadaň získala proti Litoměřicím potřebný bod a zůstává ve WSM lize
Hokej 26.2.2017

Oba týmy bojovali až do posledního dechu, v závěru se štěstí přiklonilo na stranu kališníků. Trhači si však zajistili potřebný bod k záchraně, čímž bylo definitivně rozhodnuto o sestupu Mostu.

Benátky slaví vítězství nad Litoměřicemi a zároveň postup do předkola play off
Hokej 12.2.2017

Do vedení poslal litoměřický celek ve 23. minutě Marek Loskot, jenže domácí rychle odpověděli a ve druhém dějství dali ještě další dva góly. Ve třetí třetině se podařilo na 2:3 snížit Marku Loskotovi, nicméně při hře bez brankáře v 60. minutě Benátečtí zpečetili své konečné vítězství 4:2.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.

Jachtařkou roku 2016 se stala Veronika Kozelská Fenclová
Sport 12.1.2017

Jachtařem, přesněji jachtařkou roku 2016 se stala zkušená závodnice Veronika Kozelská Fenclová. Výsledky tradiční ankety Českého svazu jachtingu opanovala už pošesté.

Komárek skončil třetí na mistrovství světa dřevorubců
Sport 14.11.2016

Tento víkend se v německém Stuttgartu uskutečnilo Mistrovství světa v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports. Český zástupce Martin Komárek vybojoval bronzovou medaili.

Nouza vystřílel Budějovicím vítězství proti Litoměřicím
Hokej 12.11.2016

Motoru to v posledních zápasech jde a daří se mu porážet soupeře vysokým rozdílem. Tentokrát to byl jiný zápas, kdy k vítězství stačily tři branky jednoho střelce.

Kadaňské trápení pokračuje, tentokrát si odvážejí body Litoměřice
Hokej 8.10.2016

Trhači padli i napošesté v řadě a v tabulce dál zůstávají na posledním místě. Hosté skórovali po chybě domácí obrany ve třinácté minutě. V poslední třetině domácí doplatili na svou nedisciplinovanost a hosté přidali druhou branku ve dvojnásobné přesilové hře.

Pro účast ve finále Juniorského maratonu si doběhli gymnazisté z Teplic
Sport 19.4.2016

V pondělí v pravé poledne odstartoval v Ústí nad Labem jubilejní dvacátý ročník Juniorského maratonu. V chladném dubnovém počasí bojovalo v centru města na Kostelním náměstí o účast v celostátním finále 14 desetičlenných týmů.

RunCzech běžecká liga je kompletně zlatá
Sport 2.3.2016

Země běhu zaslíbená. Takovým přívlastkem se může oprávněně pyšnit Česká republika. Všech sedm závodů RunCzech běžecké ligy se totiž od letošního roku může pyšnit zlatou známkou Mezinárodní asociace atletických federací (IAAF).

V domovech pro seniory startuje velký cyklistický závod, nadšenci vyrazí z Pradědu do Prahy
Sport 29.2.2016

Více než 250 seniorů z celé republiky se vydá 1. března na 393 kilometry dlouhou cyklistickou pouť z Pradědu do Prahy.

Litoměřice padly i potřetí a sezóna pro ně skončila, Havířov postupuje
Hokej 23.2.2016

Na první branku utkání jsme čekali až do poloviny druhé třetiny, kdy se prosadil Jiří Krisl. Na 2:0 zvýšil o devět minut později Jakub Kotala a další branku jsme již přes velkou snahu kališníků ovlivnit výsledek utkání neviděli.

Také druhý zápas Havířova s Litoměřicemi pro domácí
Hokej 20.2.2016

Také druhý zápas předkola play-off WSM Ligy 2016 zvládli lépe hráči AZetu. Po jednoznačné výhře tak vedou v sérii 2:0 a v úterý v Litoměřicích mohou sérii ukončit.