SPORT

Jihlava uspěla proti Litoměřicím i díky dvěma trefám v oslabení
Hokej 2.3.2019

Hokejistům Dukly se první zápas vyřazovacích bojů podařil na výbornou. V domácím prostředí porazili Litoměřice s přehledem 5:2.

Vsetín oplatil Litoměřicím porážku
Hokej 15.2.2019

Těsná výhra po fotbalovém výsledku a bleskový návrat na druhé místo. Vsetín na Lapači oplatil Litoměřicím porážku z konce ledna a David Gába si po skvělém výkonu připsal čisté konto.

Tentokrát si Jihlava vyšlápla doma na Litoměřice
Hokej 12.2.2019

Jihlava doma nepřipustila žádné drama a porazila Litoměřice 5:2, když v zápase již vedla o pět branek.

Frýdek hladce přehrál Litoměřice
Hokej 27.1.2019

V první třetině se zdálo, že nepadne ani jedna branka. Nakonec padly dvě z domácích hokejek. Druhá třetina byla velmi pestrá a rozhodla o zbytku utkání.

Českobudějovičtí nasázeli Litoměřicím pět branek
Hokej 22.1.2019

Motoru se po delší době podařilo skórovat v úvodu utkání. Svěřenci Václava Prospala pak příznivý stav udrželi až do konce základní hrací doby, přičemž v průběhu zápasu ho navýšili až na 5:1.

Třetí triumf za týden, Litoměřice nedaly šanci ani Třebíči
Hokej 20.1.2019

Poté, co Litoměřice zdolaly Havířov a Ústí, nedaly šanci ani Třebíči a opět se radují z tříbodového zisku.

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů
Hokej 15.1.2019

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Porubský obrat zmařil Voženílek, Litoměřice znovu rozhodly až v úplném závěru
Hokej 18.12.2018

Porubě se podařilo smazat manko z 1:4 na 4:4, ani zmrtvýchvstání ale nakonec Ostravanům nepomohlo, neboť neuhlídali agilního Daniela Voženílka.

Litoměřický fotbal podpoří SIGI TEAM Horsta Siegla
Fotbal 14.12.2018

Pořádání tréninkových fotbalových kempů, hledání nových talentů, benefiční utkání a školení trenérů. To jsou příklady aktivit vycházejících ze spolupráce FK Litoměřicko se SIGI TEAMEM reprezentovaném bývalým vynikajícím fotbalistou a českým reprezentantem Horstem Sieglem.

Třebíčští přehráíli Litoměřice, využili přesilovky a byli produktivnější
Hokej 10.12.2018

Třebíčští hokejisté potřebovali v utkání s Litoměřicemi nutně bodovat, aby udrželi kontakt s elitní osmičkou Chance ligy, do které se chtějí probojovat.

Litoměřický Korkiakoski sestřelil Kadaň hattrickem
Hokej 29.11.2018

Parádní trefy, ostrá bitka a slastný pocit domácích z vítězství. Kališníci ve středečním duelu zúčtovali s Kadaní a oplatili soupeři předchozí porážku. O triumfu rozhodl hattrickem Markus Korkiakoski.

Z Litoměřic veze Motor výhru za dva body
Hokej 25.11.2018

Utkání dospělo po brankách domácího Kadlece a hostujícího Doležala až do prodloužení, ve kterém dokázal rozhodnout Kanaďan Fillman. České Budějovice tak dokázaly oplatit porážku Litoměřicím z prvního vzájemného měření sil a v Kalich aréně vybojovaly dva body.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Po gólové smršti Litoměřice  podlehly Přerovu
Hokej 12.2.2018

Po gólové smršti Litoměřice podlehly Přerovu

Úvod patřil kališníkům, dostali se do dvougólového vedení, které Přerov později zbořil třemi góly v řadě. Domácí se nenechali zastrašit a využili přesilovku - dva góly v podání Ondřeje Smetany a Jana Veselého. Hostující tým odpověděl smrští tří dalších branek.

Karlovarská Energie byla nad síly Litoměřic
Hokej 8.2.2018

Nepříliš vyvedený úvod utkání se litoměřickým hokejistům, přes mnoho šancí v dalších dvou třetinách, nepovedlo odčinit. Mnoho střeleckých pokusů končilo u karlovarského gólmana. Stadion tak v duelu s lídrem tabulky smolně odevzdal všechny body soupeři

Litoměřice dlouho sahaly po bodech, ty nakonec uhájil Frýdek-Místek
Hokej 22.1.2018

Přestože měli domácí herní převahu, málokdy dokázali vyzrát na hostujícího gólmana. Dlouhou dobu navíc drželi kališníci krok i výsledkově. O definitivním vítězství pro hokejisty Frýdku-Místku rozhodl až samý závěr třetí třetiny, kdy si jej góly Klimšy a Martynka pojistili.