KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Krytý plavecký bazén v Litoměřicích.
Plavecký i dětský bazén. V létě také tenis a volejbal. Taková je nabídka krytého bazénu v Litoměřicích
Krytý plavecký bazén v Litoměřicích.  
Autor / zdroj foto: Město Litoměřice

Krytý bazén Litoměřice / Litoměřice

V areálu Krytého bazénu v Litoměřicích najdete plavecký bazén rozměrů 25 × 12,5 metru, dětský bazén o velikosti 9 x 9 metrů, saunu, páru, vířivku, posilovnu, občerstvení a v letních měsících venkovní tenis a plážový volejbal.

Od svého otevření slouží nejen veřejnosti, ale své místo zde našly i oddíly plavání a potápění, které zde pořádají i závody v plavání. První seznámení s vodou absolvují ti nejmenší při plavání rodičů s kojenci a větší děti při školní výuce plavání. Speciálně jsou vyhrazeny hodiny pro plavání důchodců, budoucích maminek a kondičního cvičení.

Bazény
Pro návštěvníky je připraven šesti dráhový plavecký bazén o rozměrech 25 × 12,5 metru s teplotou vody 27°C a dětský bazén o velikosti 9 x 9 metrů se skluzavkou a teplotou vody 29°C. V dámské i pánské šatně je parní kabina s malým ochlazovacím bazénkem.

Sauna
Součástí bazénu je klasická suchá sauna s teplotou v potírně okolo 100°C. Venkovní ochlazovna s bazénkem, odpočívárna s lůžky. Ručník a prostěradlo jsou v ceně vstupného. Maximální kapacita je 24 osob. Děti do 15 let mohou do sauny pouze v doprovodu dospělé osoby.

Vířivá vana
Samostatné prostory, šatna, sprcha a vířivá vana s teplotou vody 36°C. Vana je určena pro maximálně čtyři osoby, děti do 10 let mají vstup zakázán. Zájemcům je doporučeno, aby se objednali předem.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Krytého bazénu Litoměřice.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.